Кошик
449 відгуків
Специально для родительских комитетов  Купить со скидкой
Тренд
+380939706790
+380939706790
+380679641160

Настільні ігри

Купити настільні ігри для дітей і дорослих

Настільні ігри допомагають розвивати логіку і планування у дітей. Крім цього, з допомогою настільних ігор діти можуть отримувати більше інформації про світ, тварин, квіти, подіях і явищах природи,

А ще настільні ігри - це веселий час, проведений всією родиною, чого зараз так не вистачає багатьом дітям. Звичайно, батькам треба виділити час і провести його за захоплюючим заняттям - грою разом з дітьми. Зате це привід відірвати дитину від екрану телевізора або копьюютера.

Для самих маленькх це можуть бути прості ігри - ходилки, Незважаючи на простоту, ці ігри сприяють :

  • вміння рахувати. Адже кількість ходів кожного разу випадає різне, і необхідно відрахувати, наскільки далеко просунеться твоя фішка і де зараз суперники
  • дисципліні. В кожній грі є правила, і їх повинні дотримуватись усі гравці - і дорослі і діти. Так, у м'якій формі ребенко засвоює поняття правил, важливість їх дотримання.

Молодшим школярам буде цікаво грати з однолітками илисо дорослими в економічні ігри типу "Монополія", стратегії, Ерудит. У цих іграх вже більше правил та обмежень (як у житті), і ддя досягнення успіху треба продумувати стратегію дій і вчитися домовлятися з іншими гравцями. Це сприяє розвитку логічного мислення, уяви, фантизии, навичок комунікації та співпраці.

Багато гри можуть бути сімейними і вашими коханими. Це і привід цікаво провести час разом, і можливість краще пізнати своїх дітей, їх інтереси, і розважитися.

Якщо Ви замислюєтеся про те, як дешево і цікаво провести вихідний всією сім'єю, купити настільну гру - це кращий вибір. Адже гра залишається у Вас, і Ви можете грати всією сім'єю або розважити гостей, особливо якщо гості прийдуть несподівано і Вам треба буде терміново одночасно вирішувати, чим їх зайняти, і що приготувати.

Купити настільні ігри для всієї сім'ї в інтернет-магазині можна через корзину цілодобово або за телефонами в робочий час. Ми впевнені, що час, проведений за грою, Ви будете часто згадувати як приємні моменти свого життя!

 

 

 

1 2 3

В этом разделе Вы можете выбрать настольные игры для детей и для всей семьи. Время, проведенное за совместной игрой, будет очень полезным для развития ребенка.

Характеристики и комплектация могут быть изменены производителем .

Цвет изделия может отличаться из-за настроек монитора.