Кошик
449 відгуків
Специально для родительских комитетов  Купить со скидкой
Тренд
+380939706790
+380939706790
+380679641160

Borner, Німеччина

Завод «Borner», розташований у Німеччині, вже більше 56 років виробляє якісні овочерізки, ножі і терки, які служать роками! Купити Borner в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Донецьку, Харкові, Львові та інших містах України з доставкою можна в нас. Замовити Borner через корзину можна цілодобово, і Ви отримаєте відповідь протягом 2 робочих годин.

Всім відома помаранчева терка Бернера служить нашим клієнтам по 15 років і навіть більше. За останній час з'явилися моделі овочерізок, які можуть подрібнювати овочі і фрукти кубиками, що дуже зручно для салатів. Це "V-Prima Borner" і "V-Profi", ними дуже зручно користуватися завдяки новому продуманому дизайну, а гарантія гостроти лез складає 5 тонн овочів, це більше 10 років щоденного готування.

Можливо, Ви хочете не просто приготувати смачно, але й красиво подати. Вам на допомогу прийдуть пристосування для карвінгу - фігурної нарізки овочів і фруктів. Якщо Ви новачок в карвинге, але дуже хочете красиво сервірувати і навчитися робити з овочів і фруктів квіти, лебедів і прикраси столу - Вам на допомогу прийдуть набори карвінгу та самовчителі, що входять в комплект.

 

На всі товари Бернера гарантуємо німецька якість!

 

1 2