Кошик
449 відгуків
Специально для родительских комитетов  Купить со скидкой
Тренд
+380939706790
+380939706790
+380679641160

Для майбутніх першокласників

Ви шукаєте, де придбати все для навчання Вашої дитини в першому класі?

При зборах дитини до школи батьки враховують дуже багато нюансів:

- відгуки про обрану школі і вчитель;

- фізична та психо-емоційна готовність першокласника до шкільної програми;

- графік роботи батьків, чи є у школі гпд і хто і коли буде забирати дитину зі школи;

- вибір шкільної форми, рюкзака і аксесуарів для успішної і комфортного навчання.

І якщо перші 3 пункти - це завжди унікальний вибір батьків, то з підбором рюкзака, пенала, папок, ручок, альбомів, підставок для олівців і інших яскравих аксесуарів для навчання Ви потрапили саме туди куди потрібно.

Чому?

Тут Ви знайдете великий вибір подарунків для випускника дитячого садка і майбутнього першокласника.

У шкільному набір першокласника враховано досвід багатьох батьків і вимоги вчителів. Різні варіанти комплектації шкільного набору в залежності від бюджету подарунка не впливають на якість комплектуючих. Зошити, фарби, пензлики та інше - все найвищої якості, з необхідними сертифікатами та дозволені для використання в ДНЗ. Відрізнятися буде кількість, але не на шкоду якості подарунка для випускника.

Якщо Ви виберете папки для праці з наповненням, до неї увійдуть кольоровий папір і /або картон, ножиці дитячі з безпечними кінчиками, клей, пензлики, лінійки - саме це використовується на уроці "трудове навчання" найбільше в першому-другому класі.

Новинка - папка для зошитів з наповненням включає в себе зошити в клітинку та косу лінійку, обкладинки для зошитів, щоденник і ручку. Це самий мінімум для початку навчання.

Если Вы делаете заказ для группы, можете рассчитывать на скидку до 25%, окончательный размер скидки зависит от текущих цен поставщиков, количества и комплектации, но мы всегда стремимся максимально снизить цену для оптовых клиентов, понимая что деньги родительского комитета - это отчетность компромисс родителей.

Комплектация любого набора может быть изменена в зависимости от Ваших пожеланий, наши менеджеры с радостью подберут варианты замены любого компонента набора.

Доставка по Украине Новой Почтой, по Киеву - курьерская доставка или самовывоз.

 

1 2 ... 4
Школьные наборы. наборы первоклассника, папки для труда, настольные подставки для карандашей, папки для тетрадей - все для первоклассника и для успешной учебы. Быстрая доставка по Украине. Оптовые скидки.