Кошик
449 відгуків
Специально для родительских комитетов  Купить со скидкой
Тренд
+380939706790
+380939706790
+380679641160

Підставки для ноутбуків. Аксесуари до ноутбуків

Підставки для ноутбука -

кращий помічник гарячого ноутбука.

Що робити якщо ноутбук перегрівається і вимикається? Як правило, в цьому випадку варто віднести його в ремонт - швидше за все висохла термопаста або ноутбук набилося багато пилу. Часто вартість ремонту ноутбука стає великим сюрпризом для його власників, т. к. з'ясовується, що треба і поміняти одне, і інше почистити і може доходити до третини ціни нового ноутбука.

Але є і хороша новина - можна боротися з перегрівом ноутбука і відкласти ремонт ноутбука на кілька років, а значить - заощадити на ремонті!

Як боротися з перегрівом ноутбука?

Проводити профілактику в сервісних центрах, змінювати термопасту, змащувати всі деталі всередині ноутбука. Це краще довірити професіоналам.

Створити умови доступу повітря під ноутбуком – підняти його, не ставити на ковдру, або просто поставити його на охолоджуючу підставку, розроблену спеціально для того, щоб легкі ноутбука дихали.

Підставки для ноутбука.

Працюють безшумно, подовжують термін роботи ноутбука, охолоджують його під час роботи і просто красиво світяться.

Підставки можуть бути активні і пасивні. Пасивні - просто піднімають ноутбук і виходить більше доступ повітря до низу ноутбука. Активні - з вбудованими вентиляторами, одним або декількома, обдувають ноутбук під час роботи і значно знижують температуру процесора.

Якщо підставку з вентилятором відключити, вона буде пасивно охолоджувати, адже повітря все одно більше буде заходити під ноутбук, ніж якщо б він просто стояв на столі.

Підставка для ноутбука може бути різною - бувають складні, які легко взяти з собою в сумку ноутбука і стаціонарні, які добре поставити на стіл, коліна або диван, зі світлодіодним підсвічуванням або без неї, пластикові та металеві, великі і маленькі,складні підставки – для всіх видів ноутбуків і нетбуків, для будь-якого гаманця, для чоловіків і дівчат,пенсіонерів та студентів.

Великий вибір підставок для ноутбука допоможе Вам продовжити термін роботи Вашого ноутбука і заощадити гроші на його ремонт. Виберіть підставку для ноутбука, просто підключіть її в ЮСБ-порт і Ви здивуєтеся, наскільки краще Ваш ноутбук стане працювати - тихіше, швидше, і без перезавантажень від перегріву.

Купити підставки для ноутбука можна в нашому інтернет-магазині.

Доставка підставок з охолодженням для ноутбука по Києву протягом доби, по Україні відправка Новою Поштою протягом 24 годин після замовлення!